مرورگر

این روزا اشکم دم مشکم شده…خیلی یادت می افتم… میدونی دلم میسوزه،نمیدونم بیشتر برای خودم یا برای تو؟
به گذشته که نگاه می کنم،به گذران زندگیم…می بینم خیلی حال کردم! بیشتر از یه آدم عادی…حتی موقعیتهای به ظاهر منفی زندگیم هم یه جورایی هیجان انگیز و غیر عادی و حتی مثبت بوده،مثل طلاق یا بیماری…
زندگیم؟…خوب هیجان انگیز بود،فک کن،تجربه یادگیری یه ساز رو داشتم…با تورنومتر کار کردم و میدونم پیکاپ چیه،در کنارش آواز خوندم،هرچند تجربی و بدون فراگرفتن سولفژ…نقاشی کردم و تابلو کشیدم…سفالگری کردم و با چرخ کوزه گری کوزه ساختم و طراحی کردم و تو کوره گذاشتم،فک کن شاگرد استاد شروه بودم…عکاسی کردم،هرچند تجربی ولی میدونم استعدادم فوق العاده بوده و اگه یه دستم از کار نمی افتاد و می تونستم دوربین دستم بگیرم یحتمل(؟) تا حالا نمایشگاه عکاسی هم گذاشته بودم…از فرانسه تا اسپانیا رو با ماشین رفتم،یه تجربه فوق العاده،به عکسهایی که تو جاده و تو ماشین در حال حرکت از طبیعتش گرفتم نگاه می کنم حظ(؟) می برم…بلدم برقصم،اونم خیلی خوب…دانشگاه رفتم اونم دولتی و تهران،هرچند رشته مورد علاقه ام نبود ولی با محیطش آشنا شدم…یه فیلم ازم ساختن و بخاطرش کلی تشویق شدم و لوح گرفتم و حتی یه بار تو سالن میلاد ۲۰۰۰ نفر برام دست زدن…فیلم نامه نوشتم و بخاطرش با خیلی آدمهای کله گنده آشنا شدم…خانم جواهریان رو راهنمایی کردم و بخاطر بازیش تو طلا و مس جایزه بهترین بازیگر ِفیلم فجر رو گرفت…وبلاگ نوشتم و با هر نوشته اش زندگی کردم و به واسطه اون هم کلی معروف شدم و هم تقدیر شدم…بقیه اش رو یادم نمیاد و حضور ذهن ندارم ولی واسه همینا هم من یه آدم معمولی و عادی نیستم…پس تو بگو چرا اینقدر من گریه می کنم و از چی ناراحتم؟

@violetweblog
Picture 1284

Picture 1290

Picture 1300


نظرات شما


 1. بهناز در 16/09/02 گفت :

  سلام ویولت جان. این حال مربوط به همه ی آدمهای حساس تو این روزهاست، جو کره ی زمین فوق العاده منفی شده. من هم ۱۰ روزه دارم گریه می کنم و فقط کسی بگه حالت چطوره تا اشکم سرازیر بشه.
  چقدر عالیه که زندگیت اینقدر پربار بوده، انشاءا… از این به بعد هم باشه. بعضی از آدم انگار ۱۵۰ سال زندگی کردند، آنقدر که تجربه های زیبا دارند، تو هم یکی از اونهایی

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 9th, 2016 ساعت 3:46 ب.ظ پاسخ داد :

  بوووس

  [پاسخ]


 2. shadi در 16/09/02 گفت :

  سلام ویولت جونم، فرق تو با یک آدم عادی اینه که تمام خوشی ها و نکات مثبت رو می بینی و درک می کنی! آدم عادی می تونه این همه نشونه مثبت تو زندگیش داشته باشه اما توان دیدن و شاد شدن از آنها را نداشته باشه. همه آدمها بالا و پایین احساسی دارند و تو هم مستثنا نیستی. خود من هم با همه خوبی هایی که تو زندگی ام سراغ دارم، خیلی وقتها می شه که به یک دلیلی دلگیرم و گریه می کنم. اما دلداری من به خودم اینه که همون احساسات شاد و مثبت هم کنار احساس منفی و اشک است که معنی پیدا می کنه! اگر آدم هر روز بخنده دیگر قدر خنده رو نمی دونه! باورت میشه آدمهایی که هرگز درد نداشتند نمی تونند از بی دردیشون احساس خوشبختی کنند چون مقیاسی در دست ندارند که بفهمند بی دردی چه حس خوبیه!

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 10:51 ق.ظ پاسخ داد :

  ممنون از دلگرمیت

  [پاسخ]


 3. آسیه در 16/09/02 گفت :

  سلام
  واقعن نمیدونم به آدمی که از پس روزهای خیلی سخت براومده و تجربه های شیرینی مثل موردهایی که نوشتین داشته چی باید گفت تا شعاری نشه.فکر میکنم یه وقتایی اگه نمیدونی چی بگی بهتره سکوت کنی ….
  منم حالم چندان خوب نیست.از دیشب که خوابم نمیبرد و تا امروز که فقط خواب بودم و کلافه و نگران….امیدوارم خیلی زود جریان مثبت زندگی دوباره برقرار بشه….
  عکسها عالی بودن….
  Kiss

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 10:59 ق.ظ پاسخ داد :

  منم امیدوارم

  [پاسخ]


 4. said M در 16/10/02 گفت :

  از هر انکشت شما جند تا هنر میریزه؟
  )توضیح ضروری:فونتم عربیه میبخشید؟(

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 11:00 ق.ظ پاسخ داد :

  هنرها بارید و تموم شد(عین یه رگبار بهاری)…الان هیچی Grin

  [پاسخ]


 5. پاییزه در 16/10/02 گفت :

  وای خدا فک کنم ۶ سالی میشد وبلاگتو نخونده بودم ! البته ۶ سالی هم میشه که دیگه نه اصلا وبلاگی خوندم و نه نوشتم !
  چه حس خوبی بود وقتی سرچت کردم و دیدم هنوز مینویسی و مثل همیشه نوشته هات یه حس خاصی داره…

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 11:12 ق.ظ پاسخ داد :

  ممنون از تو

  [پاسخ]


 6. تـــــــــــــرانه در 16/10/02 گفت :

  ویلی جان سلام ..
  خیلی وقت ِ اینجا چیزی ننوشتم دلم تنگ شده بود .. یادش بخیر اون اولا چقدر حرف بود برای نوشتن و چقدر سر و دست می شکستیم برای اینکه کی اول کامنت بزاره و کی جواب بگیره !! هی روزگار انگار دیروز بود اما دارم حساب میکنم شاید بیشتر از ۹ سال گذشته از وقتی من خواننده ی وبلاگت شدم . چقدر تو این مدت همه چی تغییر کرده .. دغدغه ها ، مشکلات ، زندگی ها ، دلواپسی ها .. همه چی باورم نمیشه .

  بهناز خانوم راست میگن این روزها همه مون یه جورهایی درگیریم .. هر کسی به نوعی .. تو حساس شدی و احساس می کنی این حساسیتت به خاطر بیماری ت هست ، دلیل خوبی هم پیدا کردی اما ما چی ؟ نمی دونیم این حساس بودن و این تلاطم زندگی رو به چی باید ربط بدیم .. به آب و هوا ؟ به وضعیت دنیا ؟ به غربت ؟ به جنگ و دعوا ؟ به اقتصاد ؟ به چی کلا ؟!
  خلاصه بگم ما خودمون رو زدیم رو دنده ی بی خیالی و میگیم هر چه آید خوش آید .. چه بکنیم دیگه .. ولی امیدوارم همیشه برای همه چیزهای خوب و خوش اتفاق بیافتد . همین .
  بوس

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 11:13 ق.ظ پاسخ داد :

  خوشحالم که باز کامنتی ازت خوندم-بوووس

  [پاسخ]


 7. سید حمید در 16/10/02 گفت :

  سلام خانم ویولت
  خیلی از نوشته هاتون تو سالهای قبل تا حال لذت بردم . هرگاه زندگی روی خوشی بهم نشون نمی داد با خوندن پست هاتون آرامش می گرفتم. به خیلی ها شما رو معرفی کردم و برای خیلی ها نوشته هاتون و کامنت هاتون رو تعریف کردم . لطفا این وبلاگ رو هیچ گااااه تعطیل نکنین و همیشه بنویسید . در این دنیای وانفسا مطمئنا حضور شما و نوشته هاتون به خیلی ها آرامش می ده . حتی اگه در یه جای دور باشند . جایی مثل کرانه کویر در طبس Smile

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 4:06 ب.ظ پاسخ داد :

  ممنون از دلگرمیت
  اگه کانال تلگرام عضو نیستی عضو شو

  [پاسخ]


 8. شیرین در 16/10/02 گفت :

  ویولت جون … In Love

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 10th, 2016 ساعت 4:06 ب.ظ پاسخ داد :

  جووووون؟

  [پاسخ]


 9. دوست در 16/11/02 گفت :

  کانال تلگرامت پیغام بستن لینک میده

  [پاسخ]


 10. دوست در 16/11/02 گفت :

  لینک رو باز کن

  [پاسخ]


 11. سجاد در 16/11/02 گفت :

  یک دستاورد مهمی که داشتی این بود که تونستی ذهن خیلی آدم ها رو که مثل کنسرو بسته بوده رو باز کنی. نگاه به یک بیماری سخت که هنوز هم جای کار زیادی داره با دیدن تو برای خیلی ها تغییر کرد.
  در واقع دستاورد بزرگت داشتن درباز کن ذهن بوده ویولت!! Grin

  روحیه ما شبیه موج سینوسیه، این روزها کمی غصه دار و ناراحت بودنت گذراس. فقط قله های موج روحیه ات مرتفع شدن. همه روزای خوب و بد داریم.

  ما دوستان و طرفدارات در کنارت هستیم؛ همچنان منتظر ایده های نو از ذهن روشنت.
  بهترین ها رو برات آرزو دارم. Smile

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 13th, 2016 ساعت 11:13 ق.ظ پاسخ داد :

  از چند روز گذشته و به ماهها رسیده Frown…امیدوارم به سال نکشه

  [پاسخ]


 12. سجاد در 16/11/02 گفت :

  این رو هم اضافه کنم؛ گفتی ” حتی موقعیتهای به ظاهر منفی زندگیم هم یه جورایی هیجان انگیز و غیر عادی و حتی مثبت بوده،مثل طلاق یا بیماری… ”

  هیجان انگیز، غیر عادی و حتی مثبت؛ دقیقا این نگاهت رو می فهمم و جالبه بهش رسیدم. به عنوان کسی که سرشاخ بوده و هست با پدیده های پزشکی عجیب؛ و البته باهاشون متولد شدم، همه اش رو این چیزی دیدم که میگی.

  شاید از دید آدمی که بیرون ایستاده حرفت دل خوش کنک و ظاهر سازی بیاد اما به هیچ عنوان گوش نکن! نمیشه انکار کرد بخشی از ذهن روشنت رو بهش اشاره کردم مدیون همین نکات منفی زندگیت هستی!!

  دیدگاهت لایک بزرگی داشت!! Yes

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 13th, 2016 ساعت 11:11 ق.ظ پاسخ داد :

 13. eve در 16/13/02 گفت :

  ای بابا ویولت جون. هر کی یه جور درگیره. هر کی بالاخره یه چیزی پیدا می کنه غصه اش رو بخوره. من یه مدت دارم تمرین می کنم شاد باشم. تازه خیلی موقع ها به یاد تو میافتم که همیشه یه چیز خوب برای شادبت پیدا میکنی. این بالا پایین هم واسه همه هست Big Smile))) یه کم بی ادبی ولی خنده داره: به قول مادر بزرگ دوستم هر کشمشی یه چوبی اندازه خودش تو کون*نش هست :دی

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 13th, 2016 ساعت 11:10 ق.ظ پاسخ داد :

  هاها

  [پاسخ]


 14. دوست در 16/13/02 گفت :

  لینک رو مدیر کانال میتونه باز کنه الانم باز نمیشه

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 13th, 2016 ساعت 11:09 ق.ظ پاسخ داد :

  برای من که امروز شنبه،هیچ مشکلی نداشت و لینکی نشونم نداد

  [پاسخ]


 15. mona در 16/13/02 گفت :

  دوستت دارم.. Heart

  [پاسخ]


 16. mona در 16/13/02 گفت :

  کاشکی به یه کار و هنری مثل سابق مشغول میشدی ویولت جان
  مثل نقاشی
  خودت فکر میکنی چه کاری دلت رو آروم می کنه؟

  [پاسخ]

  violet در تاریخ فوریه 13th, 2016 ساعت 11:08 ق.ظ پاسخ داد :

  واقعا نمیدونم

  [پاسخ]

دیدگاهی بنویسید

*

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette