جنس ِ صدات و دوست دارم!!

– شما خیلی باهوشی … خیلی. جوری که هیچ کلاه ای به راحتی به سرت نمیره!
– هاها-چرا به این نتیجه رسیدی؟
– بیشتر حس کردنیه .. نوع انرژی رو میگم این جریان فرازبانِ و ربط چندانی به کلمات نداره. همونطور که گاهی امواج کلمات ناگفته رو احساس میکنیم. هر جا که تفکری هست انرژی هم هست … مثلن نوع انرژی که من از شما دریافت میکنم، مردونه ست
– ولی من کاملا یک زنم با تمام حسهای زنونه اش

– مثلن،!!!!(یه آقا) رو که میشناسی؟ من هرگز این آدم رو از نزدیک ندیدم ولی نوع انرژی که از این آدم میگیرم زنونه ست! درونیات یک انسان پیچیده ست بخصوص درونیات موجودی به نام زن. جوری که مردها به نسبت روان ساده تری دارن و بیشتر شکل پذیری و انعطاف دارن. هر کدوم از تک تک ما آدم ها جدای از فیزیک، یک زن و مرد درون هم داریم که روی روح و روان ما تاثیر میزارن

ببخش که اینقدر شفاف و بی پرده میگم. شاید درست نباشه هر چیزی که بطور درونی احساس میکنیم، به زبون بیاریم … ولی گاهی دونستن نگاه های بیرون کمکمون میکنه خودمون و بهتر بشناسیم. هر چند که خود من هم خودم و اونطور که باید نمیشناسم

 

واقعا به نظر تو هم انرژی ساطع از یکنفر،جنسیت داره؟…یا این رفتار و سبک و منش اون آدمه که جهت میده به شناخت افراد از خودش…چقدر میشه شخصیت و جنسیت ِ شخصیت یک نفر رو بو کشید؟


نظرات شما


 1. سینا در 13/04/05 گفت :

  من هیچ اعتقادی به انرژی ساطع شده از آدما ندارم، به خصوص اگه از راه دور هم باشه. مگر اینکه اسم رفتار و شخصیت افراد رو بذاریم انرژی.

  [پاسخ]


 2. shirin در 13/04/05 گفت :

  من در آدمها چه در برخورد واقعی و چه مجازی انسانیت شون رو میبینم و آنچه که جستجو میکنم شخصیتشون هست. جنسیت برای من هیچ اهمیتی نداره.
  چه در روابط واقعی و چه مجازی.
  منهم در شناخت آدمها دقیقم. روی تک تک کلماتشون و افکارشون. به همین دلیل از بین بسیاری بلاگ نویسان چند تایی گلچین پیدا کرده ام که از دوستان نادیده عزیزم هستند. با خوشحالیشون خوشحال میشم، با ناراحتی شون ناراحت، و از احساساتشون اشکم جاری میشه.

  [پاسخ]


 3. یاس در 13/04/05 گفت :

  نمی دونم اسمش رو بشه گذاشت انرژی یا نه اما گاهی پیش اومده که به کسی که دختر بوده گفتم خیلی مرده. البته شاید نمودش بیشتر در رفتار بوده که به چنین نتیجه ای رسیدم. حالا یا رفتارهای مستقیم و یا علائم غیر مستقیم. مثل نوع نگاه و … . و دیگه اینکه فکر می کنم یک زن می تونه مردانگی هم داشته باشه اما یک مرد هیچ وقت نمی تونه زنانگی داشته باشه. حداقلش اینه که مردها جنس دوست داشتنشون بسیار متفاوت از زن هاست و هیچ وقت نمی تونن عشق رو مثل ما زن ها تجربه کنند.
  من با این جمله هم خیلی مخالفم که مردها ساده اند و زنها پیچیده. به شخصه در درک مردهای اطرافم و اینکه چی تو مغزشون میگذره کم آوردم اما زن ها رو خیلی راحت می تونم درک کنم.

  [پاسخ]


 4. یاس در 13/04/05 گفت :

  یادم رفت بگم که من شما رو به شدت زن می دونم. شاید چون جدا از اونچه که در ظاهر شما دیده میشه، رفتارهایی مثل مقاومت، صبر و تحمل رو هم رفتارهای زنانه می دونم.

  [پاسخ]


 5. سروش در 13/04/05 گفت :

  ویلی جان امیدوارم حالت خوب باشه.
  من در مورد اطلاعاتی که آدمها با موج از خودشون منتشر می کنند علم دقیق و قابل استنادی ندارم. اما شکل عضلات صورت, قرارگیری حالت بدن, نحوه ی راه رفتن, صحبت کردن و حرکات چشم ها حتی تنگی و گشادی مردمک چشم, بدون اینکه ما بخواهیم اطلاعاتی رو در مورد افراد به ما منتقل میکنه.
  گرچه انتشار موج یا نیروهای شناور در اطراف بدن هم اصلا غیر ممکن به نظر نمیان. خلاصه اینکهههه چه دانم های بسیار است و لیکن من نمیدانم.
  شاد باشی خانومی.

  [پاسخ]


 6. ندا در 13/04/05 گفت :

  به نظر منم آدمی نیستی که کلاه سرت بره و اگرم این اتقاق افتاده باشه یجورایی خودخواسته! بوده…این از این.
  اما در مورد جنسیت انرژی، راستش نمی تونم درک کنم که انرژی دارای جنسیت باشه مثلا ، ولی یه احساسی توی همین مایه ها از بعضی از افراد ساطع! میشه که منم بعضی موقع احساسش میکنم و البته تا حالا ربطش میدادم به همون سبک منش اون فرد و اینکه چه توی چه خونواده ای بوده..منظورم از خوانواده هم تعداد خواهرا و برادراس. همیشه دخترایی که تک بودن و فقط داداش داشتن(بیشتر از یکی!!) ناخودآگاه یه سری از رفتاراشون پسرونه س (البته رفتارای تابلوی پسرونه ، نه ها…یه تیپ رفتار بخصوص و اینکه خیلی هم محسوس نیست ولی هست!) و برعکس پسرایی که تکن و فقط خواهر دارن هم یه سری رفتارای خیلی ظریف و لطیف و اینا.. دارن که اونم نتیجه ی همون شرایط و جو خانواده س به نظرم.

  [پاسخ]

  violet در تاریخ می 4th, 2013 ساعت 5:44 ب.ظ پاسخ داد :

  چه نظر درستی اینکه خود خواسته است Wink

  [پاسخ]

  violet در تاریخ می 4th, 2013 ساعت 5:49 ب.ظ پاسخ داد :

  نظر جالبیه-منم خواهر ندارم-شاید دلیلش همین باشه who knows ???

  [پاسخ]


 7. ال در 13/04/05 گفت :

  تا الان بهش فکر نکرده بودم. من هم بهش انرژی نمی‌گم. اون حس و حالی که از فرد می‌گیرم الان که فکرشو می‌کنم به نظرم میاد که جنسیت داره.

  [پاسخ]


 8. V در 13/04/05 گفت :

  اطراف مرزبندی پیکر هر موجود زنده و غیرزنده ای، لایه ها و کالبدهای فرضی با فرکانسهای متفاوت وجود داره که درست مث یک میدان انرژی عمل میکنن که تعداد این لایه ها برای انسان هفت تاست. شاید بر همین اساسه که به اصطلاح میگن فلانی هفت تا جون داره! Smile مجموع این لایه ها با محیط اطراف هم در تعامل هستن. مثلن هر خونه ای بسته به اینکه چجور آدم هایی درش زندگی میکنن، حس خاصی رو در ما ایجاد میکنه. برای همین، آدم ها در برابر هر موجودیتی جدای از جنسیت و حتا جاندار بودن، حس خاصی دارن. جوری که ما جذب نوسان انرژی مشابه میشیم و با یک سری از آدم ها، سازگار و هماهنگ ایم ولی مثلن از رو به رو شدن با یک سری راحت نیستیم …
  قبول داری کسی که به تو نگاه میکنه، به تو فکر هم میکنه؟ Wink

  [پاسخ]

  violet در تاریخ می 4th, 2013 ساعت 10:00 ب.ظ پاسخ داد :

  تا حد زیادی قبول دارم ولی نه صد در صد

  [پاسخ]


 9. ماندالا در 13/05/05 گفت :

  من اصلا همچین چیزی رو قبول ندارم اصولا انرژی ساطع شده و … رو هم با این تعریف قبول ندارم چه برسه به اینکه بخواهم زنونه مردونش کنم…به نظرم این نوع بحث ها پایه و اساسی ندارند ویولت…

  [پاسخ]


 10. نازنین در 13/05/05 گفت :

  من کاملا بهش اعتقاد دارم .اتفاقا همیشه هم در موردش بارها امتحان کردم .به نظر من اگه اینطور نبود و همه چیز مردونه مرودنه یا زنونه زنونه بود هیچکی همدیگه رو نمیفهمید ..حالا منظور از نمیشه سرت کلاه گذاشت این بوده که چون تو وجودت مردی نمیشه یا اینکه چون زنی و قوی هستی و باهوشی نمیشه؟

  [پاسخ]

  violet در تاریخ می 5th, 2013 ساعت 5:23 ب.ظ پاسخ داد :

  نمی دونم

  [پاسخ]


 11. Mona در 13/05/05 گفت :

  در مورد تک تک کامنتهایی که برات گذاشتن و همچنین پستت مطلب علمی خوندم و خیلی هاشون به اثبات رسیده هستند
  مباحث کارل یونگ در مورد داشتن نرینگی مادگی در هر فرد بسیار جالبه!وقتی میخونیش به جوابت میرسی و متوجه میشی که ای بابا یه مردی هم تو وجودته و خبر نداشتی!

  ترتیب تولد و تشکیل رفتارهای متفاوت در تعدد فرزندان و نوع جنسیت در مباحث آدلر ! میتونی کتاباشو بخونی
  انرزژی که یه بحث گسترده است و واقعا انرژی وجود داره خصوصا اون ٧ مورد که یکیش انرژی جنسیه!
  یه سوال خیلی تو در تو و سخت پرسیدیSmile

  [پاسخ]

  violet در تاریخ می 5th, 2013 ساعت 6:08 ب.ظ پاسخ داد :

  ممنون از جوابت

  [پاسخ]


 12. نسرین در 13/06/05 گفت :

  دقیقن درسته، من هم دقیقن همچین حسی نسبت به شما دارم، یه حس مردونه از شما می گیرم که تا قبل از خودندن این متن نمی دونستم اسمش اینه و چطوری می شه بیانش کرد، منم دقیقن یه حس مردونه از شما می گیرم.

  [پاسخ]

دیدگاهی بنویسید

*

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette