این جامعه دوست داشتنی ما!!!!

اولش عصبانی بودم خیلی زیاد.. ولی حالا که از اون جوش و خروش افتادم و فکر می کنم می بینم بدم نشد… این جامعه ماست یه سری افراد ج* که هر غلطی دلشون می خواد خودشون رو مجاز به انجام دادنش میدونن … مثل ترمز زدن جلوی پای یه خانوم معقول و محترم… دست مالی کردن زن و بچه مردم … لاس زدن با خانومی که فقط خواسته یه سئوال بپرسه…بعدش نوبت خودشون که میشه دنبال یه دختر آفتاب و مهتاب ندیده اند که دختر بودنش به تعبیر اونا حفظ شده باشه و حتی گواهی سلامت هم می خوان!!! که به نظر من اول از همه یه گواهی سلامت مغز و فکر برای خودشون باید بگیرن.

کفری بودن من از جوابهایی که میده کاملا مشهوده و اگه بهش رو میدادم یه ختم قران هم برام اجرا میکرد.
فایل رو میذارم تو برنامه و حذفش نمی کنم این یه نمونه عینی از افراد بیمار جامعه ماست. مصاحبه های من تا حالا همش با افراد فرهیخته جامعه بوده و این نمونه گل درشت، حیفه که حذف شه.
دور و بر من همیشه پر بوده از افراد معقول و حالا این رادیو این فرصت رو در اختیارم گذاشته که بخاطر ضبط گزارشات و طرح سئوالات نامتعارفم روبرو بشم با وجه دیگه افراد… سخته و درد داره ولی تجربه بدی نیست، می ارزه.


نظرات شما


 1. علی در 12/12/04 گفت :

  سلام به ویولت عزیز.
  خیلی کار خوبی می کنی.اتفاقا این کارت باعث می شه که بالاخره یه حرکت هایی برای رفتن جامعه به سمت سلامتی انجام بشه ولو کم باشه.
  اما همونطور که گفتی این آدما بیمارن و باید اینها رو درمان کرد که البته درمان هم برای خودش روشی داره.واقعا این قضیه معضل بزرگی شده برای این مملکت به اصطلاح اسلامی.
  فعلا.
  خودت رو دوست بدار و کمک کن که دیگران هم خودشون رو دوست داشته باشن.


 2. بهار در 12/12/04 گفت :

  همه جور آدم هست..
  باید فرهنگ سازی کرد.. و ویولت جان این کار شما هم یه نوع فرهنگ سازیهSmile


 3. نقش ونگار در 12/12/04 گفت :

  سلام ویولت عزیزم.
  مدل موهات مبارک باشه. تو هر کاری بکنی زیبایی. امید وارم تو ایینه از خودت لذت ببری.
  اینجور ادم ها … زیادند. میخواسته ببینه چیزی بهش میماسه یا نه. باید بهش جواب میداد اره دارم چند متر میخوای.
  استغفرالله. باید زد تو سرشون که از هر روزنه ای راهی میخواهند پیدا کنند برای کامیابی زیر شکمشون.


 4. علی در 12/12/04 گفت :

  عرض ادب مجدد.
  سال 85 بود که توسط یکی از دوستان با یکی آشنا شدم که الان بهترین دوستمه.این دوست متاسفانه مادرش بر اثر ام اس فوت کرده بود.خودشم خیلی داغون بود و هر وقت حرف مادرش می شد ناراحت می شد.یه مقدار که با هم صمیمی شدیم توی همون حال و هوا گفتیم که روی این بیماری تحقیق کنیم.علاوه بر اینکه این دوست خوبم علائمی داشت که مثل ام اس بود.دکتر رفت و پیگیری کرد گفتن فعلا دارو نمی خواد بزنی.شبه ام اسه.از وقتی تحقیق رو شروع کردیم خیلی برام جذاب بود و روز به روز بر جذابیت تحقیق افزوده می شد.خب منم از بچگی عاشق تحقیق بودم.حدود یکسال کامل تحقیق کردیم و بعد که مسائل ازدواجم پیش اومد و من عازم تهران شدم.بر همین اساس خود بخود دیگه پیگیری تحقیقمون کنار گذاشته شد یعنی کم شد البته با هم ارتباط تلفنی داشتیم،تا اینکه حدود 6 ماه بعدش دوباره برگشتیم اینجا.اما خب دیگه گرفتاریها و زندگی اجازه نداد که اون طور جدی تحقیقمون رو دنبال کنیم.البته جسته و گریخته دنبال می کردیم اما مثل اون وقتا نبود.تازگی حدود یه ماه پیش این دوست خوب علائمش بیشتر شد(البته توی این چند سال علائمی داشت ولی دکترا می گفتن که جدی نگیر) و این بار گفتن که ام اس داره.روی همین حساب دوباره شروع کردیم به تحقیقاتمون.امیدوارم که بتونیم حتی اگه بشه یه قدم کوچولوی کوچولو برداریم.برای همین به تحقیق روی این بیماری علاقه شدیدی دارم.

  violet در تاریخ آوریل 12th, 2012 ساعت 3:48 ب.ظ پاسخ داد :

  ممنون از توضیحت- موفق باشی و برای دوستت هم سلامتی آرزومندم


 5. samand در 12/12/04 گفت :

  منم موافقم خیلی از ما ها که به اصطلاح ابن جور آدمها رو الان شماتت می کنیم به وقتش خودمون ده تای اینا رو می ذاریم تو جیبمون (به قولی آب نیست شنوباز سختیم) شاید این جور حرکتایی که جنبه های منفور اخلاقی آدمها رو نشون میده باعث بشه یه کمی به خودمون بیایم و زنگ خطری باشه واسه اونایی که تازه دارن میان تو خط
  موفق باشی


 6. همکاره بدون اسم در 12/12/04 گفت :

  shoma 2bar kalame jame ma ro estefade kardi azizam. hala chon shoma ashnai arzoon hesab mikonam bahat. faktor miad dare khunatun….

  violet در تاریخ آوریل 12th, 2012 ساعت 3:49 ب.ظ پاسخ داد :

  Big Smile)


 7. همکاره بدون اسم در 12/12/04 گفت :

  OH OH OH title ro alan didam. ba veghahat to cheshe man nega mikoni migi jame DOST dashtanie ma!!! copy kar no avari dashte bash ajaba!!!


 8. همایون در 12/12/04 گفت :

  جهت اطلاع

  اینجا برای کمک به ما هیچ اقدامی نمیشه…

  احتیاج به کمک شما برای نجات مصدومین آسایشگاه معلولین بوشهر

  http://baharehrahnema.persianblog.ir/post/347/

  violet در تاریخ آوریل 12th, 2012 ساعت 4:16 ب.ظ پاسخ داد :

  خبرت خیلی قدیمی و بیات ه


 9. جوان در 12/12/04 گفت :

  با این شمشیری که شما از رو بستی چه شود این برنامه شماره 23 خدا به خیر کنه

  violet در تاریخ آوریل 12th, 2012 ساعت 4:16 ب.ظ پاسخ داد :

  این پرسش و پاسخ مال برنامه 23 نبود