زهرخند

دوستانی چه در کامنتها و چه بصورت خصوصی به بخش “جامعه ما” ایراد گرفتن که دیدم سکوت بیش از این جایز نیست و توضیحی رو یکبار و برای همیشه میگم و تاکید می کنم که مسلما جلب نظر و سلیقه همه برای من یکی امکان پذیر نیست…پس به نظر خودم اهمیت میدم و کماکان می خوام که این بخش توی برنامه باشه که شاید یکی از دلایلم اینه که زنان ما بیش از این چیزها به تریبون آزاد احتیاج دارند:


من یکبار در اولین برنامه ایی که داشت معرفیش کردم و گفتم قراره یه بخش از برنامه رو حدود 5 دقیقه بهش اختصاص بدیم..
هربار که نمیشه معرفیش کنم…درسته؟
قراره ایشون در مورد جامعه و رفتارهای جامعه حرف بزنه که چون خانومه مسلما از همون زاویه دید حرف میزنه.

بابا از پارک انداختنش بیرون به این بهانه که نمی تونیم امنیت شما رو تامین کنیم… حق نداره بگه باید یه پسر همراهم باشه تا کاری بهم نداشته باشن؟ یعنی یه زن تو این جامعه به تنهایی حق لذت بردن از فضای شهریش رو نداره.

این آچمز شدن نداره؟این جیغ نداره؟

این با خط مشی رادیو من متفاوته؟ این درد یک زن در جامعه ما نیست؟ نباید یه تریبون باشه برای بیان این دردها؟حالا به دیده طنز تلخ که مخصوص بیان خودشه…زهر خند
این خاله زنک بازیه؟ این سوژه نداشتنه؟این درد بی پسریه و فریاد وانفسا که من مرد می خوام؟”

از این دست مشکلات تو جامعه مرد زده ما زیاده که باید به گوش برسه تا بی تفاوت از کنارش نگذریم و بفهمیم زن بودن تو این جامعه چقدر سخته.


نظرات شما


 1. ایمان در 12/09/01 گفت :

  من حق میدم .


 2. سمیه در 12/09/01 گفت :

  سلام عزیزم!با اجازت مطلب مربوط به کاپیتان شهبازی رو میذارم تو وبم که بچه ها بیان رای بدن،مرسی از اطلاع رسانیتSmile

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 10:20 ق.ظ پاسخ داد :

  ظاهرا کار نمی کنه ها


 3. دختر کرد اصیل در 12/09/01 گفت :

  ویولت عزیز!به وجودت افتخار میکنیم.
  اعتراض هاتو دوست دارم.تو نماد استقامتی


 4. انوش در 12/09/01 گفت :

  بله. دقیقاً این درد بی پسریه و فریاد وانفسا که من مرد می خوام. حاضرم قسبم بخورم این دختر در رابطه‌اش با مردها دچار مشکله. فرقی نمی‌کنه، حالا یا اگه اهل دوستیه کسی بهش توجه نمیکنه یا اهل ازدواجه خاستگار نداره، یا ازدواج کرده طلاق گرفته، یا بهش تجاوز شده یا پسری سرشو کلاه گذاشته و اذیتش کرده یا چیزای شبیه این. میگین نه؟ بیارین معرفیش کنین. این ربطی هم به زن بودن و مرد بودن نداره اصلا. اگه یه پسری هم میومد مشابه این حرفا رو در مورد خانمها میزد باز همین نتیجه گیری را در موردش داشتم. این جور نگاهها و حرفها از یک زوح سالم بروز نمیکنه.
  آدمها اگه دارای رابطه درست و مثبت در زندگیشون باشن به سلامت روانی میرسن و هیچ وقت در مورد غیر همجنسانشون این طور موضع نمیگیرن و اظهار نظر نمیکنن. بنده که این را میگم هم فکر نکنین مدعیم که خودم خیلی سالمم و مشکلی ندارم. خودمن بیشتر عمرمو درگیر انواع روابط ناموفق با زنان و در نتیجه انزجار از اونا بودم و الان در میانسالی هم تنهام و همین تنهاییه باعث شده وقتمو با وبلاگ خوانی و پادکست ها بگذرونم.
  به هر روی این وبلاگ شما و پادکست شماس و حقتونه که به نظر خودتان اهمیت بدین و حتی میتونین در اینده کل زمان برنامه را هم در اختیار ایشان و درفشانیهاشون قرار بدین. اما لطفا به همان میزان نیز حق متنفر بودن ازش را هم برای خوانندگان و شنوندگان معترض قایل باشین.

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 10:24 ق.ظ پاسخ داد :

  اگه قائل نبودم این پست رو نمیذاشتم و اعتراضات رو به هیچ می گرفتم.
  ولی در مورد اظهار نظرت قویا تکذیب می کنم چون بیش از سی ساله که ایشون رو می شناسم… به این راحتی در مورد دیگران قضاوت نکن

  انوش در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 11:03 ق.ظ پاسخ داد :

  قضاوت نمیکنم. تجربه ام اینو میگه.
  شرمنده ام اما واقعا از صدا و طرز صحبت و ادبیاتی که به کار میبره من تصور میکردم ایشون حداکثر 24-5 سالش باشه. اگه شما سی ساله ایشونو میشناسین پس یعنی خیلی سنشون بالاتره و این یعنی تاسف بنده هزار بار بیشتر میشه که خانمی در این سنین تا این حد کوته فکر و سطحی برخورد میکنه. خوشحال میشم دوستان دیگر هم در این مورد نظر بدن

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 11:13 ق.ظ پاسخ داد :

  خودش تو معرفی خودش گفته 26 سالشه و منظور من هم این بود که بیش از سی ساله خانواده ایشون رو می شناسم و از وقتی اولین ونگ رو زده!!! من می شناختمش
  با این کامنت دوم و اظهار نظر و تیز بازی ات متوجه شدم هدفت انتقاد نیست بلکه صرفا بحث همیشگی ما مردا و شما زنا!!! وکل انداختنه

  انوش در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 11:51 ق.ظ پاسخ داد :

  متاسفانه من همه برنامه ها رو بطور کامل مشنیدم جاییش رو که ایشون خودشو معرفی کرده.
  اما نه دوست عزیز چه کلی دارم باهات بندازم؟ کدوم تیزبازی؟ همه اینا از من گذشته دیگه. نه بخدا قصد و نگاه من اینگونه نیست و در کامنت اولم هم تاکید کردم و دوست دارم دیگر دوستان هم وارد بحث بشن و قضضاوت کنن . دوباره بخون، من همونجا هم نوشتم اگه یک پسری هم بیاد با این لحن و با این ادبیات در مورد خانمها حرف بزنه من همین اظهار نظر رو در موردش خواهم کرد و به این حرفی گه میگم هم ایمان کامل دارم.
  به اون لیلا خانم هم که جواب منو داده میگم چقدر خوب که شما موفقید در زندگی. اما خیلی ربط مثالشون رو با عقاید خودم نفهمیدم.

  ایمان در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 12:19 ب.ظ پاسخ داد :

  منم یکی ام مثل شما اما باهات موافق نیستم (نه اینکه اون یک بخش مفید هست یا نه؛ با نحوه اظهار نظرت مخالفم). به هر حال اون هم یک بخشه و قابل احترام . اصلا گویندش هر کسی با هر جور زندگی می خواد باشه ، این کجاش بده ؟ بد بودن رو ما تعیین نمی کنیم پس انتقادت رو کردی و یک سری مخالف بودن و یکسری موافق . و این رو باید بدونی که به خاطر هر نظری نمی شه یک بخشی رو (حالا هر جایی نه فقط اینجا) حذف کرد . این بخش هم باید باشه . حتی اگر هم فکر می کنی این بخش واقعا بده ، قطعا هر خوبی کنار بد باید باشه تا خیلی چیزها معنی پیدا کنه و لازم به این همه انرژی گذاشتن برای به کرسی نشوندن حرف قطعا بی معنیه .

  لیلا در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 3:41 ب.ظ پاسخ داد :

  ممنون. ربطش کاملا واضح هست چیزی رو که شما لمس نکردی و هرگز باهاش مواجه نشدی چطور اینقدر راحت تحلیل میکنین و تشخیص هم میدن که طرف چه مشکلاتی داره ؟؟؟
  وقتش شده که نگاههای مغرضانه (از هر دو طرف) رو کنار بذاریم .


 5. یاس در 12/09/01 گفت :

  ویولت عزیزم وقتی که در نوشته ات از خواننده هات می خوای تا نظر، انتقاد و یا پیشنهادشون رو راجع به برنامه بگن، من نوعی این مساله برام اهمیت پیدا می کنه که به برنامه ات دقیق تر گوش بدم تا بلکه بتونم پیشنهادی بدم که کمکی به بهتر شدن برنامه بکنه. وگرنه میشه مثل خیلی از وبلاگهای دیگه فقط خوند و یا شنید و رد شد و سکوت کرد. چه خوشمون بیاد و چه برعکس. من نظرم رو راجع به این قسمت برنامه یک بار گفتم و بار دومی که برنامه رو گوش کردم، به این قسمت که رسید ردش کردم، چون می دونستم گوش دادن بهش عصبیم می کنه. اینطوری نه خودم رو آزار دادم و نه اومدم که مجدد نظرم رو بگم. در هر صورت این هم یک برنامه است مثل خیلی از برنامه ها که قطعا همه قسمتهاش مورد توجه و علاقه همه نمی تونه قرار بگیره.

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 10:48 ق.ظ پاسخ داد :

  دقیقا-انتقاد تا وقتی سازنده باشه مسلما هیچ مشکلی برای من یکی ایجاد نمی کنه-ممنون از نظرت


 6. لیلا در 12/09/01 گفت :

  به انوش

  من هم یه زنم هیچ کدوم از اون اتفاقاتی که گفتی برام نیفتاده زندگی نرمال و موفقی داشتم اما کاملا این مفاهیم و حرفها رو درک می کنم و باهاش موافقم .
  تحلیل ها و توضیحات شما مثل تعریف یه آدم همیشه سیر از غذا هست که بخواد گرسنگی رو تعریف کنه ! مشکل شما هم نیست ایراد فرهنگ ماست .


 7. Azar در 12/09/01 گفت :

  با نظر یاس عزیز کاملا موافقم. ظاهراً کار نمیشه کرد جز رد کردن اون قسمت و شنیدن باقی برنامه. چون معلوم شد که قرار نیست حذف بشه. واقعا روی اعصاب ادم میره و تحملش غیرممکن


 8. حسین در 12/09/01 گفت :

  سلام دست گلت بابت برنامه درد نکنه همه چیش خوبه حتی بخش جامعه ما که خیلی با حال بود متاسفم از این همه تبعیض که در جامعه ما قائل می شند البته نه فقط بین زن و مرد بلکه بین اراذل و اوباش و مردم و عادی ، پارتی دار و گردن کلفت و مردم محترم و آبرودار برات ارزوی سلامتی ، موفقیت ، شادابی و هر چیز خوب دیگه ای تو این دنیا رو دارم


 9. محدثه در 12/09/01 گفت :

  من هم یک زنم و زندگی موفقی دارم. 35 سال ایران زندگی کردم و الان دوساله آلمانم برای گرفتن دکترا. اما با شما موافق نیستم. من هم در همان شرایط آنجا زندگی و کار کردم، در بهترین دانشگاه درس خواندم و در بهترین جا کار کردم. خانه و ماشین خریدم و رانندگی هم میکردم! چیزایی که اکثر پسرهای اونجا هم در این سن سخت بتونن بدست بیارن. سرم در لاک خودم بود و والا نه هیچ مردی مزاحمم شد (با وجودی که در کار و چه زندگی شخصی با پسرها و مردان متعدد هم در تماس نزدیک بودم و محیط کارم هم بخاطر رشته ام کاملا مردانه بود. ) و نه کسی از پارک بیرونم کرد. آدم سنتی و چادری و اهل خانواده و آفتاب مهتاب ندیده هم نبودم و خیلی اجتماعی بودم و همش بیرون. اتفاقا از وقتی اینجام خیلی شاید منزوی تر شدخم و همش در خونه ام. اینجا و اونجا و هر جای دیگه هم هیچ فرقی برام نمیکنه. چون آدم ار خودش کرم نداشته باشه و حقوقش برای خودش مشخص و ملموس باشه، خودشرو میتونه بر محیط سوار کنه و به همه چی غلبه کنه. هیچ مانعی هم نمیتونه جلوت رو بگیره. این نق نق ها و داد و قال ها در واقع برای پوشوندن ضعف های خود آدمهاست وقت میبینن توانشو ندارن و زورششون نمیرسه بر موانع غلبه کنن. نمیخام بگم کشور ما بهشته و هیچ محدودیتی برای خانمها نیست، اما برای کدوم قشر دیگه هم نیست؟ آقایون خوش خوشن؟ درسته بهشون کسی نمیگه روسری سر کنین و شب از پارک برین بیرون اما در عوض وضعیت وخیم اقتصادی چنان فشارشون میده و له شون کرده که ازشون یه نسل مرده داغون و منفعل ساخته و هرروز هم داره بدتر میشه. زن زندگشیون (فرقی نمیکنه مادر/خواهر/همسر/دوست دختر) هم که قرار بوده مایه آرامش خاطرشون باشه هر کدوم یه جور مدعی شدن با چماق بالاسرشون و اضافه شده به مشکلاتشون (خود من هم مبرا از این مسئله نیستم شاید. و به همین دلیل هم ازدواج نکردم چون نمیخواستم هم زندگی بی مشکلمو خراب کنم و هم خودم بشم یه مشکل تازه و هوار شم روی زندگی یه پسر بدبخت که خودش در زندگی صد تا مشکل داره)
  بقیه قشرا چطور؟ مردان و زنان سالمند؟ بچه‌ها؟ معلولان؟ اینا هیچ کدوم مشکل و محدودیتی ندارن در اون جامعه؟ والا اگه مشکلاتشون بیشتر از زنان نباشه کمتر هم نیست. بنابراین بیایم نگاهمون رو از این حالت جزمی و یکجانبه و بی انصاف خراج کنیم (همه مون چه موافقین و چه مخالفین) و یکم جوانب دیگه رو هم نظاره کنیم. نگاه حذفی و فناتیک رو بذاریم کنار.

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 12:00 ب.ظ پاسخ داد :

  کرم؟… متاسفم اصن از طرز فکر و بیانت خوشم نیومد… هر چند که دانشجو دکترا!!! باشی

  عموجون در تاریخ ژانویه 10th, 2012 ساعت 8:47 ق.ظ پاسخ داد :

  کاملا باهات موافقم من معتقدم ‏۹۰%اتفاقهای
  زندگی توسط و به کمک خودمون بسرمون میاد نه
  جامعه


 10. حسین در 12/09/01 گفت :

  آخه عزیز دل برادر
  بیکاری؟
  سرخوش زندگیتو میکردی ملت هم واست هی نوشابه وا میکردن
  خوشی زیر دلت زده بود این بساطو راه انداختی با این دعواها و اون دختره
  همه رو بجون خودت و همدیگه انداختی واسه خودتم دشمن تراشی میکنی؟
  نکنه جنگ زرگریه همش واسه هیت بیشتر ؟


 11. گیســو در 12/09/01 گفت :

  سلام ویولت عزیز
  من ظاهراً از اون قسمتی که بخش جامعه ما اضافه شده برنامه رو گوش نداده بودم. حالا که دیدم اینقدر بحث برانگیزه همشو دانلود کردم و گوش دادم..
  به نظر من صحبت هایی که این خانوم میکنه تا حدی خوبه و با موضوعش هیچ مشکلی نداشتم. اما چیزی که تو ذوق میزنه تلاش اون خانوم برای بیان طنز حرفهاشه، که به نظر من اصلاً موفق نیست. یعنی خیلی میخواد بامزه تعریف کنه و چون راهش رو خوب بلد نیست با تکرار چند باره هر جمله، حالت های سوال و جواب با خودش، بالا بردن تن صدا یا تاکید روی یک کلمه خاص و … میخواد طنزش کنه.. به نظر من طنازی یه جورایی تو خون آدمه و وقتی که نیست دیگه لازم نیست اینقدر آدم خودشو به این در و اون در بزنه.. مخصوصاً خندوندن ایرانی ها که به سختی یه لبخند به لبش میاد.. انگار که مثلاً این خانوم به حالتهای آدم های شوخ دقت کرده، دیده اینجوری بامزه است، حالا عین یه فرمول میخواد ازش استفاده کنه، اما نه میدونه کجا و نه چه جوری.. اینجوریه که شاید خیلی ها وقتی به این بخش میرسن با یه موضع تهاجمی میان و اتفاقاً بیشتر دنبال بخش هایی که اجباراً میخواد بخندونه هستن و روش زوم میکنن، بیشتر توی چشمشون میاد و بیشتر هم بدشون میاد!
  من فکر می کنم اگر این خانوم حالت بیان حرف هاش رو تغییر بده خیلی بهتر میشه.
  به هر صورت امیدوارم برنامه روز به روز بهتر شه..


 12. لیلا (یه لیلای دیگه) در 12/09/01 گفت :

  ویلی جون محتوای کلامش یک طرف، نوع بیانش یک طرف. واقعا بیان آزاردهنده ای داره. با نظر دوستامون موافقم که ردش کنیم اما من 1- چون میخواستم با نگاه تازه بهش توجه کنم چون گفته بودی که قراره بهتر بشه و 2- چون نمیخواستم هیچ قسمتی از صحبتهای خودت رو اشتباهی رد کنم، اون رو تماما گوش دادم و باید بگم عذاب بدی بود. برای من صداش غیرقابل تحمله. ادبیاتش هم. همونطور که انوش گفت. نمیگم این مشکلات نیست. کدوم زنیه که ندونه. اما حواست هست بدترین دشمن یه جریان، دوستیه که بد ازش دفاع میکنه؟ چرا کمی بیشتر وقت نمیذارین تا موضوع به این مهمی بهتر بررسی بشه و قشنگتر پرداخت بشه؟


 13. رعنا در 12/09/01 گفت :

  (...پیغام خصوصی از طرف شما...)
  سلام بانو ويولت
  دور شدم از بحثها با گوش ندادن به صداتون
  هر چند كه هميشه دانلود ميكنم
  يه كمي اوضاع كارهام بدجووري بهم ريخته
  منتظر فرصتم
  غرض از مزاحمت
  داشتم آهنگ نازنين نانوشته رو گوش مي دادم، اولين آهنگي كه از آقاي يزداني شنيدم و از وب شما دانلود كردم
  حال و هوام بدجووووووري عشقولانه شد
  اومدم ازتون تشكر كنم

  مرسي به خاطر اينكه هستين :*

  راستش با اين بحثي كه اينجاست ترسيدم كامنتمو عمومي بذارم بيان منو بزنن Wink


 14. nasrin در 12/09/01 گفت :

  من برنامه ات رو نشنيدم ولي با نگاه متعصب نسبت به هر قضيه‌اي مخالفم…
  نمي گم جامعه ما خيلي امنه ولي مشكل اينه كه زنان ما ياد نگرفته اند درست حقشون رو بگيرن. خيلي راحت و بدون خشونت مي تونند اين كار رو انجام بدن ولي قبول كن كه ما ضعف‌هامون رو با غر غر كردن و نق زدن لاپوشاني مي كنيم..زن هوشيار ميتونه مرد مزاحم رو از ده فرسخي تشخيص بده و بايد ياد بگيره با برخوردهاي ناسالم روبرو بشه عزيزم..با اين داد مظلوم سردادن ها… كاري از پيش نميره…به نظرم بهتره اگر ميخواي درداي جامعه رو مطرح كني با افرادي كه ديد واقعگرايانه تري دارند بهتره مصاحبه كني.


 15. Nashenas در 12/09/01 گفت :

  در مورد “موضوع ” گزارش 12 این هفته کاملا با خانم جامعه موافق هستم ، ولی به نظر شما ” این قبیل ” مسائل فقط و فقط مختص خانم ها است ؟!

  به نظر شما هنگام ضبط برنامه اگر فقط یه کم سنگین تر برگذار می شد بهتر نبود ؟

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 9:09 ب.ظ پاسخ داد :

  یعنی چی سنگین تر برگذار می شد؟


 16. ایمان در 12/09/01 گفت :

  سلام ویولت

  یه چیز جالب توی رادیوی 3 دیدم به نظرم جالب بود . توی این برنامه مرد ها از واژه “سرمایه گذاری” و خانوم ها از واژه “خرج کردن” استفاده می کردند . جالبه نه ؟

  violet در تاریخ ژانویه 9th, 2012 ساعت 9:09 ب.ظ پاسخ داد :

  بیشتر مسخره است تا جالب


 17. ی در 12/09/01 گفت :

  خیلی خوب نوشتی: قوی، محکم و رسا


 18. Sohrab در 12/10/01 گفت :

  ویلی من مدت خیلی زیادیه خواننده وبلاگتم. از نزدیک هم نمیشناسمت اما در این چندین سال همیشه به شخصیتی که ازت در ذهن خودم ساخته بودم احترام زیادی قایل بودم. ولی متاسفانه از وقتی این دعوای جدید سر حضور این دختره در رادیوت شروع شده، واقعا پیش خودم کمی شک کردم. راستشو بگم یه کمی نا امیدم کردی با برخوردهای تندت و جبهه گیری های بیموردت. چیزی که اکثرا دارن بهش اعتراض میکنن انصاف بده که واقعاً جای این همه دفاع چشم بسته و سپر بلا شدن رو نداره. تازه در بهترین شرایط اگه فکر کنیم این دختر کارش عالی عای و کاملا بدون عیب و نقص هم باشه و همه این کامنت گذار ها دارن با حب و بغض و نامردی باهاش برخورد میکنن، باز هم من معتقدم ارزش اون رو نداره که تو بخوای یک تنه جلوی همه شون وایسی و به جنگشون بری و بگی فقط «به نظر خودم اهمیت میدم». کمترین نتیجه اش این خواهد بود که کم کم تعداد زیادی از مخاطبینت رو از دست بدی. یادت نره که سرمایه های اصلی تو و وبلاگت همین آدما و حضورشونه.
  نظر من رو اگه میخوای، تو پات رو از این قضیه بکش کنار و بذار اون دختر خانم به طور مستقیم با شنونده های بخش خودش مواجه بشه. حالا یا همین جا بیاد یه پست بذاره یا در همین صفحه کامنت‌ ها دیدگاه خودشو بنویسه، یا اگه خودش سایت، وبلاگ، فیس‌بوک یا ایمیل داره ازون طریق. حتی میتونه در همون برنامه هفتگی خودش جواب بازخوردها رو بده. منطقیش هم همینه. یک نفر یه چیزی گفته، چند نفر دیگر هم موافق یا مخالف اونن. این وسط چرا باید ویولت بیاد واسطه شه و شمشیر بکشه؟ امیدوارم درک کنی که من فقط نگران ریزش مخاطب وبلاگ و برنامه تو ام و نه هیچ چیز دیگه.

  violet در تاریخ ژانویه 10th, 2012 ساعت 10:24 ق.ظ پاسخ داد :

  درک کردم نظرت چیه بخصوص با بکار بردن لفظ “دختره”!!!…. ممنون ولی نگران ریزش مخاطب نباش برخلاف شما برای من کمیت مهم نیست بلکه کیفیت مهمه

  sohrab در تاریخ ژانویه 10th, 2012 ساعت 11:37 ق.ظ پاسخ داد :

  دیدی؟ همین طرز جواب دادنت به کامنتم هم تأیید همون حرف من بود.

  violet در تاریخ ژانویه 10th, 2012 ساعت 11:50 ق.ظ پاسخ داد :

  آره شما راست می گی…فعلا واسه خودت like بزن خدای نکرده عقب نمونی


 19. Sohrab در 12/10/01 گفت :

  ضمناً یادم رفت بگم که نمی دونم چی شده تازگی که این همه بداخلاق و تند شدی؟ در بیشتر جوابهات در همین صفحه ، حتی به خانمها عصبانیت و تندخویی موج میزنه. آخه چرا؟ مطمئن باش اونی که میاد اینجا چیزی مینویسه حتی اگر اون چیز فحش و بد و بیراه باشه، نشونه اینه که تو رو و نوشته هاتو دوست داشته و اومده وبلاگت رو باز کرده و خونده و کامنت گذاشته. پس کاش کمی مهربان تر باهاشون برخورد کنی (همونطور که تا به حال میکردی)


 20. kiwi در 12/10/01 گفت :

  سلام ویلی خانوم،

  دستت درد نکنه. برنامه‌هات دارند یکی‌ یکی‌ بهتر می‌شند… خصوصأ این آخری خیلی‌ خوب بود.. بخش مصاحبش رو هم دوست داشتم. اما به نظرم گویندهٔ بخش جامعه باید روی مطلب و اجراش خیلی‌ بیشتر کار کنه…اگر این بخش هم بهتر بشه برنامت حرف نداره…